/ НАША ІСТОРІЯ

BonVita - сімейна ферма 100% свіжих, домашніх, екологічно чистих продуктів.

Господарі ферми з величезною любов'ю ставляться до своєї справи і кожного покупця.

Фермерське господарство почало своє заснування і розвиток ще у далеких 90-х роках на території Храпачанської сільської ради, коли молода сім'я звичайних робітників,  чоловік - Бондар Василь Михайлович і дружина - Бондар Тетяна Станіславівна разом зі своїми улюбленими красунями, маленькими дівчатами - Аня і Віта переїхали жити у село Храпачі, Білоцерківського району, Київської області.

Спочатку в обробці фермерського господарства перебувало 0,6 гектар орних і богарних земель, декілька худоб, птиця. У 2013 році придбали земельні паї, загальною площею орних земель 5 га.

Господарі мріяли побачити, як процвітає ферма, як проїжджаючі люди з зацікавленістю заходили на подвір'я і покидали б його з повними пакетами смачної і натуральної продукції, як спокусливі молочні головки свіжого сиру відвантажуються в городські ресторани і магазини.

Пізніше, купили декілька корів. Корівки почали народжувати телят - робота закипіла. З’явилися нові партнерські зв'язки. Відкрили точку на ринку в Білій Церкві. Асортимент домашньої продукції розширили виробництвом кількох видів сирів, приголомшливо смачною колотушою, кефіром, солодкими вершками, натуральною домашньою сметаною і чудовим жовтим маслом.

Саме нашим діткам хочеться дати все найсвіжіше, екологічно натуральне і смачне ... Продовжився розвиток сімейної ферми з яєць - закупили курей - несучок. Потім наш педіатр порадив вживати в їжу дієтичне м'ясо ... Завели кроликів. Потім гусей, бройлерів і перепелів.

Враховуючи те, що наш українській народ за національною ознакою і давною історією любить сало і м’ясо, то особливо перед святами, покупці наполегливо просили парних молочних поросят, сало і домашнє свіже м’ясо із свинини... Побудували свинарник і закупили поросят. Так, на фермі, з’явився ще один напрямок - м'ясний.

Хочеться відзначити, що на нашій сімейній фермі живуть і інші тварини – улюблені собаки та котики, які з любов’ю та повагою вживаються один з одним. І цей напрямок також є на нашій фермі – притулок для безхатніх тварин, який підтримують наші молодша донька Віточка і ії маленька красуня племінниця Соломія - улюблена онучка дідуся Василя і бабусі Тетяни. Наш притулок налічує більше 10 собак, більше 20 котів та хом'ячок на ім'я Пепа.

А старша донька наших Господарів Анна, винайшла в собі оригінальні кулінарні здібності і перетворює мрії гурманів солодощів у смачні торти та домашню випічку. Ніщо так не радує і дорослих, і дітей на святах, як великий красивий торт з трояндочками і вишенькою на верхівці.

Наші тварини живуть в природних умовах і харчуються натуральними кормами круглий рік, тому природний імунітет у них значно вище. Ми не застосовуємо антибіотиків і гормонів росту. Звичайно, без них, тварини ростуть набагато повільніше, але їх м'ясо і молоко - натуральне, і відрізняються біологічною цінністю, природним смаком і ароматом. Ми не піддаємо нашу продукцію заморожуванню, не займаємося її тривалим зберіганням, а пропонуємо її в виключно свіжому натуральному вигляді, при необхідності, лише охолоджуємо її.

Також, фермерське господарство спеціалізується на вирощуванні картоплі. В Інституті картоплярства НААН України було придбано самі унікальні та популярні сорти картоплі для вирощування.

 

Так зародилася ідея створення сімейного фермерського господарства та торгівельної марки BonVita. Вирішивши побудувати фермерське господарство у селі Храпачі Білоцерківського району було прийняте рішення про те, що торгівельна марка BonVita буде виробляти продукцію, яка створена із власної свіжої домашньої сировини. Наші Господарі замислилися над тим, що, маючи в Україні такі широкі та родючі землі, та таких розумних та роботящих людей, потрібно пишатися своїми українськими фермерськими продуктами.

Наші домашні продукти вживають наші діти!

Ми пропонуємо натуральні, свіжі, смачні та корисні фермерські продукти і робимо це з турботою про здоров’я кожного покупця.

Дякуємо за якісний вибір наших натуральних та екологічно чистих продуктів!  Харчуйтеся правильно, на здоров’я!

З любов'ю,

Ваша сімейна ферма BonVita